See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych, dróg wewnętrznych oraz chodników zlokalizowanych na terenie gmin Lubin, Ścinawa, Rudna w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych, dróg wewnętrznych oraz chodników, obejmujących części zamówienia od 1 do 4. Zakres usług dla każdej części zamówienia obejmuje: a) utrzymania należytej przejezdności dróg, ulic, chodników i peronów przystankowych poprzez ich odśnieżanie, b) zwalczania śliskości pośniegowej oraz gołoledzi, poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi opisanymi w pkt.1.3, c) pełnienia dyżurów z gotowością ludzi i sprzętu do realizacji przedmiotu umowy, d) usuwania piasku z pasa drogowego przy krawężnikach i wpustów kanalizacji deszczowej, pozostałego po akcji zimowego utrzymania.
Interne Kennung: BZP.272.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz.1-Zimowe utrzymanie dróg powiatowych, dróg wewnętrznych oraz chodników zlokalizowanych na terenie gminy Lubin - z wyłączeniem następujących dróg: dr. nr 1220D, dr. nr 1219D relacji Obora – Szklary Górne (do granicy powiatu), dr. nr 1138D (do granicy powiatu), dr. nr 1218D Szklary Górne – Owczary – wiadukt nad S3 oraz dr. nr 1236D Obora – do ronda przy PolMiedzTrans w sezonie zimowy 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych, dróg wewnętrznych oraz chodników zlokalizowanych na terenie gminy Lubin z wyłączeniem następujących dróg: droga nr 1220D, droga nr 1219D relacji Obora – Szklary Górne (do granicy powiatu), droga nr 1138D (do granicy powiatu), droga nr 1218D Szklary Górne – Owczary – wiadukt nad S3 oraz droga nr 1236D Obora Zakres usług zamówienia obejmuje: a) utrzymania należytej przejezdności dróg, ulic, chodników i peronów przystankowych poprzez ich odśnieżanie, b) zwalczania śliskości pośniegowej oraz gołoledzi, poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi opisanymi w pkt.1.3 SWZ, c) pełnienia dyżurów z gotowością ludzi i sprzętu do realizacji przedmiotu umowy, d) usuwania piasku z pasa drogowego przy krawężnikach i wpustów kanalizacji deszczowej, pozostałego po akcji zimowego utrzymania.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2 -Zimowe utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników zlokalizowanych na terenie gminy Rudna w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych oraz chodników zlokalizowanych na terenie gminy Rudna. Zakres usług zamówienia obejmuje: a) utrzymania należytej przejezdności dróg, ulic, chodników i peronów przystankowych poprzez ich odśnieżanie, b) zwalczania śliskości pośniegowej oraz gołoledzi, poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi opisanymi w pkt.1.3 SWZ, c) pełnienia dyżurów z gotowością ludzi i sprzętu do realizacji przedmiotu umowy, d) usuwania piasku z pasa drogowego przy krawężnikach i wpustów kanalizacji deszczowej, pozostałego po akcji zimowego utrzymania.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 3 - Zimowe utrzymanie dróg powiatowych oraz chodników zlokalizowanych na terenie gminy Ścinawa w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych oraz chodników zlokalizowanych na terenie gminy Ścinawa. Zakres usług zamówienia obejmuje: a) utrzymania należytej przejezdności dróg, ulic, chodników i peronów przystankowych poprzez ich odśnieżanie, b) zwalczania śliskości pośniegowej oraz gołoledzi, poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi opisanymi w pkt.1.3 SWZ, c) pełnienia dyżurów z gotowością ludzi i sprzętu do realizacji przedmiotu umowy, d) usuwania piasku z pasa drogowego przy krawężnikach i wpustów kanalizacji deszczowej, pozostałego po akcji zimowego utrzymania.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 4 - Zimowe utrzymanie chodników oraz dróg: droga nr 1220D wraz z ul. Małomicką w Lubinie, droga nr 1219D relacji Obora – Szklary Górne (do granicy powiatu), droga nr 1138D (do granicy powiatu), droga nr 1218D Szklary Górne – Owczary – wiadukt nad S3 oraz droga nr 1236D Obora – do ronda przy PolMiedzTrans w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem następujących dróg oraz przylegających do nich chodników: droga nr 1220D wraz z ul. Małomicką w Lubinie, droga nr 1219D relacji Obora – Szklary Górne (do granicy powiatu), droga nr 1138D (do granicy powiatu), droga nr 1218D Szklary Górne – Owczary – wiadukt nad S3 oraz droga nr 1236D Obora – do ronda przy PolMiedzTrans. Zakres usług zamówienia obejmuje: a) utrzymania należytej przejezdności dróg, ulic, chodników i peronów przystankowych poprzez ich odśnieżanie, b) zwalczania śliskości pośniegowej oraz gołoledzi, poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi opisanymi w pkt.1.3 SWZ, c) pełnienia dyżurów z gotowością ludzi i sprzętu do realizacji przedmiotu umowy, d) usuwania piasku z pasa drogowego przy krawężnikach i wpustów kanalizacji deszczowej, pozostałego po akcji zimowego utrzymania.
Interne Kennung: Część 4