2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Wola Folwark. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA dostępna na stronie prowadzonego postępowania. Zadanie realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „OSP” 2026.
Interne Kennung: ZP.271.1.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit