See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności w zakresie i zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - dalej „ST”) wraz z załącznikami od 1 do 37 oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ). 3. Zakres Przedmiotu Zamówienia został podzielony na 5 następujących części (Zadań) i został określony w pkt 4.3 SWZ oraz w ww. ST wraz z załącznikami. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw dźwigów osobowych, platform i schodów ruchomych w ramach Przedmiotu Zamówienia. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy. 6. Zamawiający informuje, że maksymalne kwoty przeznaczone na naprawy wraz z rozliczeniem części zamiennych, które będą wykorzystane do wykonania napraw w okresie realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały określone w pkt 4.6 SWZ. 7. Naprawy objęte Przedmiotem Zamówienia będą realizowane i rozliczane zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem, do maksymalnych kwot określonych dla poszczególnych Zadań w pkt 4.6 SWZ, na warunkach określonych w ST, z uwzględnieniem ceny roboczogodziny określonej w Formularzu Oferty i cen części zamiennych określonych w załączonym do oferty Formularzu Cenowym – cenniku części zamiennych danego Zadania (wg. zał. 2b do SWZ). Naprawy z użyciem części zamiennych nie znajdujących się w Formularzu Cenowym danego Zadania rozliczane będą na podstawie wyceny naprawy sporządzonej przez Wykonawcę. Wycena zostanie sporządzona na podstawie podanej w Formularzu Oferty stawki jednej roboczogodziny przemnożonej przez liczbę roboczogodzin i powiększoną o wartość materiałów i części zużytych do naprawy.
Interne Kennung: WP.25.00110.2026.S.P.AGOG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności w zakresie i zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - dalej „ST”) wraz z załącznikami od 1 do 37 oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ). 3. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 5 części (Zadań) - Zadanie 1: 1) Naprawy urządzeń technicznych : - I linia metra: 11 szt. dźwigów osobowych zainstalowanych na stacjach A9, A20-A23 oraz 37 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach A6, A7, A10, A11, A13, A20-A23 zgodnie z zał. nr 1 do ST; - II linia metra: 75 szt. dźwigów osobowych, 3 szt. platform pionowych oraz 115 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach C6-C18 zgodnie z zał.nr 2 do ST; - STP Kabaty - 7 szt. dźwigów osobowych zgodnie z zał.nr 3 do ST; 2) Konserwacja schodów ruchomych : - I linia metra: 37 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach A6, A7, A10, A11 A13, A20-A23 zgodnie z zał. nr 1 do ST; - II linia metra: 115 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach C6-C18 zgodnie z zał.nr 2 do ST; 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw dźwigów osobowych, platform i schodów ruchomych w ramach Przedmiotu Zamówienia. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy. 6. Zamawiający informuje, że maksymalne kwoty przeznaczone na naprawy wraz z rozliczeniem części zamiennych, które będą wykorzystane do wykonania napraw w okresie realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały określone w pkt 4.6 SWZ. 7. Naprawy objęte Przedmiotem Zamówienia będą realizowane i rozliczane zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem, do maksymalnych kwot określonych dla poszczególnych Zadań w pkt 4.6 SWZ, na warunkach określonych w ST, z uwzględnieniem ceny roboczogodziny określonej w Formularzu Oferty i cen części zamiennych określonych w załączonym do oferty Formularzu Cenowym – cenniku części zamiennych danego Zadania (wg. zał. 2b do SWZ). Naprawy z użyciem części zamiennych nie znajdujących się w Formularzu Cenowym danego Zadania rozliczane będą na podstawie wyceny naprawy sporządzonej przez Wykonawcę. Wycena zostanie sporządzona na podstawie podanej w Formularzu Oferty stawki jednej roboczogodziny przemnożonej przez liczbę roboczogodzin i powiększoną o wartość materiałów i części zużytych do naprawy.
Interne Kennung: WP.25.00110.2026.S.P.AGOG - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności w zakresie i zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - dalej „ST”) wraz z załącznikami od 1 do 37 oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ). 3. Zakres Przedmiotu Zamówienia został podzielony na 5 części (Zadań) - Zadanie 2: 1) Naprawy urządzeń technicznych : - I linia metra: 38 szt. dźwigów osobowych zainstalowanych na stacjach A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8, A9,A10,A11,A13,A14,A15,A18 i A19 oraz 4 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacji A18 zgodnie z zał. nr 4 do ST; - II linia metra: - 38 szt. dźwigów osobowych, 2 szt. chodniki ruchome oraz 36 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach C4,C5,C19,C20,C21 zgodnie z zał.nr 5 do ST; 2) Konserwacja schodów ruchomych : - I linia metra: 4 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacji A18 zgodnie z zał. nr 4 do ST; - II linia metra: , 2 szt. chodniki ruchome oraz 36 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach C4,C5,C19,C20,C21 zgodnie z zał.nr 5 do ST; 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw dźwigów osobowych, platform i schodów ruchomych w ramach Przedmiotu Zamówienia. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy. 6. Zamawiający informuje, że maksymalne kwoty przeznaczone na naprawy wraz z rozliczeniem części zamiennych, które będą wykorzystane do wykonania napraw w okresie realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały określone w pkt 4.6 SWZ. 7. Naprawy objęte Przedmiotem Zamówienia będą realizowane i rozliczane zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem, do maksymalnych kwot określonych dla poszczególnych Zadań w pkt 4.6 SWZ, na warunkach określonych w ST, z uwzględnieniem ceny roboczogodziny określonej w Formularzu Oferty i cen części zamiennych określonych w załączonym do oferty Formularzu Cenowym – cenniku części zamiennych danego Zadania (wg. zał. 2b do SWZ). Naprawy z użyciem części zamiennych nie znajdujących się w Formularzu Cenowym danego Zadania rozliczane będą na podstawie wyceny naprawy sporządzonej przez Wykonawcę. Wycena zostanie sporządzona na podstawie podanej w Formularzu Oferty stawki jednej roboczogodziny przemnożonej przez liczbę roboczogodzin i powiększoną o wartość materiałów i części zużytych do naprawy.
Interne Kennung: WP.25.00110.2026.S.P.AGOG - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności w zakresie i zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - dalej „ST”) wraz z załącznikami od 1 do 37 oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ). 3. Zakres Przedmiotu Zamówienia został podzielony na 5 części (Zadań) - Zadanie 3: 1) Naprawy urządzeń technicznych : - I linia metra: 7 szt. dźwigów osobowych zainstalowanych na stacjach A15, A17, A19 oraz 17 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach A14, A15, A17, A19 zgodnie z zał.nr 6 do ST; 2) Konserwacja schodów ruchomych : - I linia metra: 17 szt. schodów ruchomych zainstalowanych na stacjach A14, A15, A17, A19 zgodnie z zał.nr 6 do ST; 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw dźwigów osobowych, platform i schodów ruchomych w ramach Przedmiotu Zamówienia. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy. 6. Zamawiający informuje, że maksymalne kwoty przeznaczone na naprawy wraz z rozliczeniem części zamiennych, które będą wykorzystane do wykonania napraw w okresie realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały określone w pkt 4.6 SWZ. 7. Naprawy objęte Przedmiotem Zamówienia będą realizowane i rozliczane zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem, do maksymalnych kwot określonych dla poszczególnych Zadań w pkt 4.6 SWZ, na warunkach określonych w ST, z uwzględnieniem ceny roboczogodziny określonej w Formularzu Oferty i cen części zamiennych określonych w załączonym do oferty Formularzu Cenowym – cenniku części zamiennych danego Zadania (wg. zał. 2b do SWZ). Naprawy z użyciem części zamiennych nie znajdujących się w Formularzu Cenowym danego Zadania rozliczane będą na podstawie wyceny naprawy sporządzonej przez Wykonawcę. Wycena zostanie sporządzona na podstawie podanej w Formularzu Oferty stawki jednej roboczogodziny przemnożonej przez liczbę roboczogodzin i powiększoną o wartość materiałów i części zużytych do naprawy.
Interne Kennung: WP.25.00110.2026.S.P.AGOG - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności w zakresie i zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - dalej „ST”) wraz z załącznikami od 1 do 37 oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ). 3. Zakres Przedmiotu Zamówienia został podzielony na 5 części (Zadań) - Zadanie 4: Naprawy urządzeń technicznych - I linia metra: - 7 szt. dźwigów osobowych zainstalowanych na stacjach A3, A4, A5, A6 zgodnie z zał. nr 7 do ST; 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw dźwigów osobowych, platform i schodów ruchomych w ramach Przedmiotu Zamówienia. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy. 6. Zamawiający informuje, że maksymalne kwoty przeznaczone na naprawy wraz z rozliczeniem części zamiennych, które będą wykorzystane do wykonania napraw w okresie realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały określone w pkt 4.6 SWZ. 7. Naprawy objęte Przedmiotem Zamówienia będą realizowane i rozliczane zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem, do maksymalnych kwot określonych dla poszczególnych Zadań w pkt 4.6 SWZ, na warunkach określonych w ST, z uwzględnieniem ceny roboczogodziny określonej w Formularzu Oferty i cen części zamiennych określonych w załączonym do oferty Formularzu Cenowym – cenniku części zamiennych danego Zadania (wg. zał. 2b do SWZ). Naprawy z użyciem części zamiennych nie znajdujących się w Formularzu Cenowym danego Zadania rozliczane będą na podstawie wyceny naprawy sporządzonej przez Wykonawcę. Wycena zostanie sporządzona na podstawie podanej w Formularzu Oferty stawki jednej roboczogodziny przemnożonej przez liczbę roboczogodzin i powiększoną o wartość materiałów i części zużytych do naprawy.
Interne Kennung: WP.25.00110.2026.S.P.AGOG - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności w zakresie i zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - dalej „ST”) wraz z załącznikami od 1 do 37 oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ). 3. Zakres Przedmiotu Zamówienia został podzielony na 5 części (Zadań) - Zadanie 5: Naprawy urządzeń technicznych - I linia metra: - 4 szt. dźwigów osobowych zainstalowanych na stacjach A7, A9, A13, zgodnie z zał. nr 8 do ST. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw dźwigów osobowych, platform i schodów ruchomych w ramach Przedmiotu Zamówienia. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy. 6. Zamawiający informuje, że maksymalne kwoty przeznaczone na naprawy wraz z rozliczeniem części zamiennych, które będą wykorzystane do wykonania napraw w okresie realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały określone w pkt 4.6 SWZ. 7. Naprawy objęte Przedmiotem Zamówienia będą realizowane i rozliczane zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem, do maksymalnych kwot określonych dla poszczególnych Zadań w pkt 4.6 SWZ, na warunkach określonych w ST, z uwzględnieniem ceny roboczogodziny określonej w Formularzu Oferty i cen części zamiennych określonych w załączonym do oferty Formularzu Cenowym – cenniku części zamiennych danego Zadania (wg. zał. 2b do SWZ). Naprawy z użyciem części zamiennych nie znajdujących się w Formularzu Cenowym danego Zadania rozliczane będą na podstawie wyceny naprawy sporządzonej przez Wykonawcę. Wycena zostanie sporządzona na podstawie podanej w Formularzu Oferty stawki jednej roboczogodziny przemnożonej przez liczbę roboczogodzin i powiększoną o wartość materiałów i części zużytych do naprawy.
Interne Kennung: WP.25.00110.2026.S.P.AGOG - zadanie nr 5