See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymaniu pasów ochronnych i pasów p.poż. na terenie kompleksów wojskowych w: Modlinie, Nowy Dwór Mazowiecki, Rembertów, Puszcza Mariańska
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie w czystości powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymaniu pasów ochronnych i pasów p.poż. na terenie kompleksów wojskowych w: Modlinie, Nowy Dwór Mazowiecki, Rembertów, Puszcza Mariańska
Vorherige Bekanntmachung: 555894-2024
Interne Kennung: ZP/94/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymanie pasów ochronnych i ppoż. na terenie kompleksu wojskowego w Modlinie,
Beschreibung: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymanie pasów ochronnych i ppoż. na terenie kompleksu wojskowego w Modlinie,
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymanie pasów ochronnych i ppoż. na terenie kompleksu wojskowego w Nowym Dworze Mazowieckim
Beschreibung: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymanie pasów ochronnych i ppoż. na terenie kompleksu wojskowego w Nowym Dworze Mazowieckim
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymanie pasów ochronnych i ppoż. na terenie kompleksów wojskowych w Rembertowie i Puszczy Mariańskiej
Beschreibung: sprzątanie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, utrzymanie pasów ochronnych i ppoż. na terenie kompleksów wojskowych w Rembertowie i Puszczy Mariańskiej
Interne Kennung: 3