See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 113 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler PU odd 202
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 113 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler PU odd 202
Interne Kennung: 099/2019/142/3462
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví na OM harvestorovou technologií LS Třebíč - R02 Třebíč
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví na OM harvestorovou technologií LS Třebíč - R02 Třebíč
Interne Kennung: 099/2019/142/3463
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 290 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Kubova Huť / 2024 / 9
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 290 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Kubova Huť / 2024 / 9
Interne Kennung: 099/2019/142/3464
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 291 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Zátoň / 2024 / 3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 291 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Zátoň / 2024 / 3
Interne Kennung: 099/2019/142/3465
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 292 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Včelná / 2024 / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 292 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Včelná / 2024 / 2
Interne Kennung: 099/2019/142/3466
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 293 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 22
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 293 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 22
Interne Kennung: 099/2019/142/3467
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 12 v kategorii 76 - Přibližování dříví potahem - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 12 v kategorii 76 - Přibližování dříví potahem - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 2
Interne Kennung: 099/2019/142/3469
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 295 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2024 / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 295 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2024 / 1
Interne Kennung: 099/2019/142/3470
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 13 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda, revír 13
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 13 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda, revír 13
Interne Kennung: 099/2019/142/3471
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. xx v kategorii 26 - 211 - DNS Výroba dříví na OM LS Vsetín, revír Podťaté
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. xx v kategorii 26 - 211 - DNS Výroba dříví na OM LS Vsetín, revír Podťaté
Interne Kennung: 099/2019/142/3472