See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miast Białegostoku i Szczecina.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miast Białegostoku i Szczecina, w podziale na zadania. Zadanie 1 – Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Białegostoku. Zadanie 2 - Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Szczecina
Vorherige Bekanntmachung: 206734-2026
Interne Kennung: 3/>PU/2026/EMi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Szczecina
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Szczecina
Interne Kennung: 3/>PU/2026/EMi - zadanie nr 2