See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEPILOTIS ORLAIVIS (Atviras (tarptautinis) konkursas)
Beschreibung: Numatoma įsigyti bepiločio orlaivio komplektą. Perkamas objektas į dalis neskaidomas. Bepiločio orlaivio komplekto dalys turi veikti tarpusavyje bei sudaryti vieningą, funkciškai nedalomą visumą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0