See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planowanie i zakup nośników reklamowych typu „skrzydełka” ekspozycyjne, umieszczonych na rowerach miejskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest planowanie i zakup nośników reklamowych typu "skrzydełka" ekspozycyjne, umieszczonych na rowerach miejskich, dla potrzeb prowadzenia kampanii informacyjnych Zamawiającego. Przedmiot zamówienia, o którym mowa powyżej obejmuje również wydruk, naniesienie oraz usunięcie i utylizację wszelkich materiałów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii.
Interne Kennung: ZP/GP/271/III-116/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001