See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trainingen breed werven en objectief selecteren voor de Rijksoverheid en enkele Hoge Colleges van Staat
Beschreibung: De Rijksoverheid heeft als doel om een veilige, inclusieve organisatie te zijn met divers samengestelde teams. Werving en selectie vervult hierbij een belangrijke rol, zowel bij instroom als doorstroom. Overkoepelende doelen die het Rijk zich heeft gesteld met betrekking tot werving en selectie zijn: 1. Gelijkwaardige kansen bieden aan iedereen die bij het Rijk wil komen werken en doorgroeien; 2. Een diverse instroom & doorstroom genereren. De Rijksoverheid wil een trainingsaanbod aanbieden aan haar medewerkers om kennis en vaardigheden op te doen over breed werven en objectief selecteren’. Hiertoe is onderhavige Opdracht ingericht. Zie het beschrijvend document, par. 2.1.4
Interne Kennung: IUC23-698
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure zonder voorselectie, gunning op basis van Beste prijs-kwaliteitverhouding Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Rijksoverheid heeft als doel om een veilige, inclusieve organisatie te zijn met divers samengestelde teams. Werving en selectie vervult hierbij een belangrijke rol, zowel bij instroom als doorstroom. Overkoepelende doelen die het Rijk zich heeft gesteld met betrekking tot werving en selectie zijn: 1. Gelijkwaardige kansen bieden aan iedereen die bij het Rijk wil komen werken en doorgroeien; 2. Een diverse instroom & doorstroom genereren. De Rijksoverheid wil daarom een trainingsaanbod aanbieden aan haar medewerkers om kennis en vaardigheden op te doen over objectief werven en selecteren’. Hiertoe is onderhavige Opdracht ingericht. Zie paragraaf 2.1.4 van het beschrijvend document
Interne Kennung: 1