See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutronowego, w ramach wymiany systemu, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „„Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutronowego, w ramach wymiany systemu, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie”
Interne Kennung: BOU-V.272.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38547000 Dosimetriesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutronowego, w ramach wymiany systemu, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie”
Interne Kennung: „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutronowego, w ramach wymiany systemu, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie”