See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora ZP-DL-49/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 1: • poz. 1 do 39 bez poz. 21,35,36,37 - 63 dni, licząc od dnia podpisania umowy , • poz. 21, 35, 36, 37 - 84 dni, licząc od dnia podpisania umowy, Część 2 – 91 dni, licząc od dnia podpisania umowy, Część 3: • poz. 1 do 8 bez poz. 5 - 84 dni, licząc od dnia podpisania umowy, • poz. 5 i 9 - 196 dni, licząc od dnia podpisania umowy, Część 4: • poz. 1 - 126 dni, licząc od dnia podpisania umowy, • poz. 2 i 3 – 42 dni licząc od dnia podpisania umowy, Część 5 – 42 dni, licząc od dnia podpisania umowy, Część 6 – 63 dni, licząc od dnia podpisania umowy. Część 7 – 63 dni, licząc od dnia podpisania umowy, Część 8 – 42 dni, licząc od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP-DL-49/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 1: • poz. 1 do 39 bez poz. 21,35,36,37 - 63 dni, licząc od dnia podpisania umowy , • poz. 21, 35, 36, 37 - 84 dni, licząc od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 2 – 91 dni, licząc od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 3: • poz. 1 do 8 bez poz. 5 - 84 dni, licząc od dnia podpisania umowy, • poz. 5 i 9 - 196 dni, licząc od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 4: • poz. 1 - 126 dni, licząc od dnia podpisania umowy, • poz. 2 i 3 – 42 dni licząc od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 5 – 42 dni, licząc od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 6 – 63 dni, licząc od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 7 – 63 dni, licząc od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego: wyposażenie inspektora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy – odpowiednio dla części zamówienia. 3. Podane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia parametry (załącznik nr 3 do SWZ) należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego wyposażenia. Zamawiający dopuszcza oferowanie wyposażenia o parametrach lepszych niż żądane. 4. Miejsce wykonania zamówienia: Urząd Dozoru Technicznego, Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego ul. Ostrowska 388, 61-312 Poznań. 5. Termin wykonania zamówienia: Część 8 – 42 dni, licząc od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP-DL-49/26 Część 8