See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/414 PRAVICE, VJEZDOVÉ BRÁNY PDPS, SP, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem dokumentace jsou dvě vjezdové brány do obce Pravice ze směru od Břežan a od Hrušovan n. Jevišovkou, oboje na sil. II/414. Součástí budou také související objekty jako je odvodnění, osvětlení bran, přeložka kabelů CETIN, přemístění božích muk, apod.
Interne Kennung: 502/2026/99 + 503/2026/99
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/414 Pravice, vjezdové brány PDPS, SP, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem dokumentace jsou dvě vjezdové brány do obce Pravice ze směru od Břežan a od Hrušovan n. Jev., oboje na sil. II/414. Součástí budou také související objekty jako je odvodnění, osvětlení bran, přeložka kabelů CETIN, přemístění božích muk, apod.
Interne Kennung: 502/2026/99 SoPP + 503/2026/99 SoAD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme