568114-2026 - Ergebnis
Finnland – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Vatialan päiväkoti, uudisrakennushankkeen ARK-, PS-, SIS-, PIHA- ja PALO-suunnittelutehtävät (korjattu ilmoitus)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vatialan päiväkoti, uudisrakennushankkeen ARK-, PS-, SIS-, PIHA- ja PALO-suunnittelutehtävät (korjattu ilmoitus)
Beschreibung: Kangasalan kaupunki, Tekninen keskus/Rakentamisen palvelualue, pyytää aikaveloitusperusteista kattohintatarjoustanne Vatialan päiväkodin uudisrakennushankkeen seuraavista suunnittelutehtävistä tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti: - arkkitehtisuunnittelu - pääsuunnittelu - sisustussuunnittelu - pihasuunnittelu - palotekninen konsultointi
Interne Kennung: 603014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000