568117-2026 - Ergebnis
Rumänien – Unterbrechungsfreie Stromversorgung – Surse neîntreruptibile de tensiune (UPS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Surse neîntreruptibile de tensiune (UPS)
Beschreibung: Achiziţia de surse neîntreruptibile de tensiune (UPS), în vederea funcționării în condiții de siguranță a instalațiilor, asigurarea tensiunilor de comandă şi semnalizare și alimentarea cu tensiune a iluminatului de siguranţă. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20. Entitatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificări în a 11-a zi dinainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 13863739_2022_PAAPD1364994
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 – UPS de 80 KVA
Beschreibung: Furnizare de UPS-uri de 80 KVA conform specificațiilor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 3.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 - UPS-uri de 10-40KVA cu acumulatori externi
Beschreibung: Furnizare de UPS-uri de 10-40 KVA cu acumulatori externi conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 3.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 - UPS-uri de 10-30KVA cu acumulatori interni
Beschreibung: Furnizare de UPS-uri de 10-30KVA cu acumulatori interni conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 3.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4 - UPS-uri de 1-3KVA/ 230VCA
Beschreibung: Furnizare de UPS-uri de 1-3KVA/ 230VCA conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 3-4.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5 - Sursa neintreruptibila monofazata UPS 1,6 kVA
Beschreibung: Furnizare de surse neintreruptibila monofazata UPS 1,6 kVA conform cerinţelor din Caietul de Sarcini. Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pag. 4.
Interne Kennung: 5