568128-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania na potrzeby Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania na potrzeby Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania na potrzeby Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1: Zakup subskrypcji dostępu do pakietu graficznego; Część 2: Dostawa pakietu oprogramowania antywirusowego. 3. Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany OPZ) jest szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Załączniku nr 2A do SWZ – „Kryteria równoważności”. 4. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią odpowiednio Załącznik nr 3a do SWZ (dla części 1) oraz Załącznik nr 3b do SWZ (dla części 2). 5. W przypadkach, kiedy w dokumentach zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, symbole, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujący określone produkty lub usługi, dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Zamawiający dopuszcza składanie ofert, z produktami równoważnymi. Ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”, przy czym kryterium stosowanym w celu oceny równoważności jest spełnienie co najmniej tych samych cech (tj. właściwości funkcjonalnych i użytkowych), co podane w opisie przedmiotu zamówienia i parametrów technicznych na poziomie co najmniej takim, jak wskazane przez Zamawiającego (w tym zakresie Zamawiający dopuszcza również rozwiązania lepsze niż opisane przez niego, w szczególności wynikające z unowocześnienia technologicznej linii produkcyjnej). Wykonawca oferujący produkty równoważne zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie nazwę równoważnego produktu, nazwę producenta oraz wykazać równoważność poprzez określenie właściwości produktu równoważnego w szczególności za pomocą informacji pochodzącej od producenta np. opis produktu lub wydruk/ów ze stron internetowych producenta lub karta katalogowa producenta lub opis/specyfikacja techniczna produktu lub inny przedmiotowy środek dowodowy. Przedmiotowe środki dowodowe o których mowa powyżej nie podlegają uzupełnieniu. 6. W przypadkach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, oznacza to, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia w równoważnym stopniu wymagania określone przez Zamawiającego. Przedmiotowe środki dowodowe o których mowa powyżej nie podlegają uzupełnieniu. 7. Zamawiający na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć: 34 597,32 zł brutto w tym: Część 1: 21 121,00zł brutto, Część 2: 13 476,32zł brutto. 8. W przedmiotowym postępowaniu komunikacja Wykonawców z Zamawiającym będzie się odbywała za pośrednictwem platformy on-line ProPublico (dalej: „Platforma”) działającej pod adresem https://e-propublico.pl. 9.Termin związania ofertą upływa w dniu 13.12.2026 r. Szczegóły SWZ
Interne KennungBA-X.2611.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na przedmiot zamówienia (na jedną, dwie lub wszystkie z części w ramach podziału zastosowanego przez Zamawiającego). 2. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) wyłącznie poprzez Platformę on-line działającą pod https://e-propublico.pl. 3. Oferta wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami musi być sporządzona przez Wykonawcę ściśle według postanowień SWZ. 4. Oferta winna zawierać wszystkie dokumenty wymienione w SWZ w następującym układzie: 1) wypełniony i podpisany przez osobę uprawnioną „Formularz oferty” – wg Załącznika nr 1 do SWZ; 2) oświadczenia i dokumenty, o których mowa w Rozdziale 7 ust. 2 pkt 1,2 SWZ; 3) przedmiotowe środki dowodowe o których mowa w Rozdziale 3 ust. 6 i 7 (jeśli dotyczy); 4) informacje o których mowa w Rozdziale 13 ust. 11 SWZ (jeżeli dotyczy). Szczegóły w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Zakup subskrypcji dostępu do pakietu graficznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji dostępu do pakietu graficznego 2. Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany OPZ) jest szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Załączniku nr 2A do SWZ – „Kryteria równoważności”. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3A do SWZ. 4. Termin realizacji zamówienia do 5 dni roboczych licząc od następnego dnia po zawarciu umowy.
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 48320000 Zeichen- und Bildverarbeitungssoftwarepaket
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Dostawa pakietu oprogramowania antywirusowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietu oprogramowania antywirusowego 2. Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany OPZ) jest szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Załączniku nr 2A do SWZ – „Kryteria równoważności”. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3B do SWZ. 4. Termin realizacji zamówienia do 5 dni roboczych licząc od następnego dnia po zawarciu umowy.
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket