See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. górniczych zapalników elektrycznych, materiałów wybuchowych oraz lontu detonującego z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 377900-2025
Interne Kennung: 44/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-640223
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24600000 Sprengstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa górniczych zapalników elektrycznych 0,20A (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 39 858 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 44/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24615000 Zündmittel, Zündhütchen, Zünder und elektrische Zünder
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa górniczych zapalników elektrycznych 0,45A (pakiet 4 pozycje) w łącznej ilości 467 134 szt.
Interne Kennung: 44/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa materiałów wybuchowych nitroglicerynowych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 120 727,50 kg
Interne Kennung: 44/PM/25 - Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24612000 Diverse Sprengstoffe
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa materiałów wybuchowych emulsyjnych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 174 709,50 kg
Interne Kennung: 44/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa lontu detonującego pentrytowego metanowego w ilości 28 476 m
Interne Kennung: 44/PM/25 - Zadanie 5