568221-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Fahrradwegen – Budowa Multimodalnego Centrum Przesiadkowego w Lubinie wraz z parkingiem typu Park&Ride i z przebudową dróg dojazdowych – Zadanie Nr 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa Multimodalnego Centrum Przesiadkowego w Lubinie wraz z parkingiem typu Park&Ride i z przebudową dróg dojazdowych – Zadanie Nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach inwestycji pn.: ”Budowa Multimodalnego Centrum Przesiadkowego w Lubinie wraz z parkingiem typu Park&Ride i z przebudową dróg dojazdowych” – Zadanie Nr 2. 2. Zamawiający, z uwagi na sposób finansowania i rozliczenia, przewiduje wykonanie przedmiotowego zamówienia poprzez realizację następujących zakresów: Zakres Nr 1 – Budowa parkingu park & Ride w rejonie ul. Hutniczej w Lubinie Zakres Nr 2 - Budowa i przebudowa ulicy Konopnickiej w Lubinie Z wyłonionym w toku postępowania Wykonawcą, Zamawiający zawrze umowy (przedmiotowe zamówienie realizowane będzie na podstawie dwóch umów), których przedmiotem będzie określony dla nich w dokumentacji przetargowej zakres inwestycji, ogłoszony pod wspólną nazwą postępowania. 2. W zakres realizacji całego przedmiotu zamówienia wchodzą następujące elementy robót: • Budowa i przebudowa drogi gminnej; • Przebudowa skrzyżowań w tym ulicy Marii Konopnickiej z ulicą Hutniczą; • Budowa jezdni manewrowych i miejsc parkingowych; • Budowa i przebudowa dróg dla pieszych; • Budowa i przebudowa dróg dla rowerów; • Budowa zatok postojowych; • Budowa miejsc parkingowych; • Budowa i przebudowa zjazdów; • Budowa i przebudowa odwodnienia drogowego - budowa sieci kanalizacji deszczowej; • Budowa kanału technologicznego; • Przebudowa lub zabezpieczenie kolizyjnych odcinków sieci uzbrojenia terenu; • Budowa i przebudowa oświetlenia ulicznego oraz doświetlenia przejść dla pieszych oraz przejazdów rowerowych; • Budowa sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych i przejeździe dla rowerów; • Rozbiórki kolidujących elementów istniejącego zagospodarowania terenu; • Wycinka drzew i krzewów wraz z karczowaniem pni kolidujących z inwestycją;
Interne KennungBZP.271.1.28.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa Multimodalnego Centrum Przesiadkowego w Lubinie wraz z parkingiem typu Park&Ride i z przebudową dróg dojazdowych – Zadanie nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach inwestycji pn.: ”Budowa Multimodalnego Centrum Przesiadkowego w Lubinie wraz z parkingiem typu Park&Ride i z przebudową dróg dojazdowych” – Zadanie Nr 2. 2. Przedmiot zamówienia, z uwagi na sposób finansowania i rozliczenia, realizowany będzie poprzez wykonanie dwóch zakresów zadania: Zakres Nr 1 – Budowa parkingu park & Ride w rejonie ul. Hutniczej w Lubinie (zakres zadania współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej : ZIT LGOF (Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego) pochodzące z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027 (FEDS) w ramach Priorytetu nr 3 Fundusze Europejskie na mobilności miejskiej Dolnego Śląska Działanie 3.1. Ekotransport miejski i podmiejski – ZIT pn. „Budowa Multimodalnego Centrum Przesiadkowego w Lubinie wraz z parkingiem typu Park&Ride i z przebudową dróg dojazdowych” (nabór nr FEDS.03.01-IZ.00-259/25 nr FEDS. 03.01-IZ.00-0006/25) Zakres Nr 2 - Budowa i przebudowa ulicy Konopnickiej w Lubinie (zakres zadania finansowany jest ze środków własnych).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze