See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego, podczas realizacji przez Teatr im. Juliusza Osterwy inwestycji pn. „Modernizacja, przebudowa i rozbudowa Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu funkcji Inwestora Zastępczego i związanych z nią działań i czynności podczas realizacji inwestycji pn. „Modernizacja, przebudowa i rozbudowa Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie”, w ramach dwóch odrębnych zadań inwestycyjnych: „Modernizacja oraz ucyfrowienie Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie” oraz „Poprawa efektywności energetycznej budynku Teatru im. Juliusz Osterwy w Lublinie”.
Vorherige Bekanntmachung: 752411-2024
Interne Kennung: I.2611.2.2024.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71530000 Beratung im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71210000 Beratungsdienste von Architekten