2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31213327 Ondersteuning Omgevingsmanagement Gevelisolatie
Beschreibung: De opdrachtnemer verricht omgevingsmanagement binnen het landelijke project Gevelisolatie van Rijkswaterstaat. Dit betekent dat bewoners en eigenaren gedurende alle fasen van het project zorgvuldig worden begeleid en geïnformeerd. De opdrachtnemer dient in hoofdzaak het volgende te verrichten: het leveren van producten om uitvoering te geven aan de stappen uit hoofdstuk 6 van het Besluit geluidhinder, inzake de medewerking van eigenaren en bewoners aan het uitvoeren van het gevelisolatieonderzoek en het treffen van maatregelen aan de gevel. Dit betreft in het bijzonder: • het borgen van de medewerking van eigenaren en bewoners aan het uitvoeren van het gevelisolatieonderzoek, en • het tot stand brengen van de formele besluiten over het treffen van maatregelen aan de gevel (isolatiebesluiten) of het nemen van besluiten geen maatregelen. zie korte omschrijving
Interne Kennung: 31213327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79411000 Allgemeine Managementberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313200 Beratung im Bereich Schallschutz und Raumakustik, 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ondersteuning Omgevingsmanagement Gevelisolatie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 31213327
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79411000 Advies inzake algemeen management
Aanvullende classificatie (cpv): 71313200 Advies inzake geluidsisolatie- en akoestiek-projecten, 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging