568240-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Messeeinrichtungen – Dodání mobiliárního vybavení Nové historické expozice v Josefově – Bastionu I a Nového turistického zázemí v kasematě Bastionu I.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodání mobiliárního vybavení Nové historické expozice v Josefově – Bastionu I a Nového turistického zázemí v kasematě Bastionu I.
BeschreibungPředmětem zakázky je realizace mobiliárního vybavení expozice a turistického zázemí v objektu nově rekonstruovaného Bastionu I, který je veden v seznamu kulturních památek a části navazujícího opevnění v historické části města Jaroměř – Josefově. Prohlídka místa plnění se uskuteční dne 01.09.2026 v 10h, sraz účastníků před vstupem do areálu Bastionu I.
Interne KennungN006/26/V00025871
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39133000 Auslagensysteme, 92521100 Museumsausstellungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v zadávací dokumentaci a v předloze smlouvy.