2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kamerového systému pro HCA – Krček
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových kamerových bodů do samostatného objektu Krčku, který je součástí přilehlé Home Credit Arény. Projekt navazuje po systémové, koncepční i technologické stránce na projekt s názvem „Dodávka kamerového systému HCA“, který byl realizován v roce 2025. Součástí tohoto samostatného projektu je instalace 13 nových vnitřních IP kamer a 1 venkovní otočné PTZ kamery. Nové kamery budou napojeny na stávající datovou infrastrukturu a integrovány do řídícího a záznamového systému se shodnými požadavky na kvalitu, rychlost záznamu a jejich zobrazení na dispečerských pracovištích tak, jako stávající kamery. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž instalace nových elektrických rozvodů, zálohy napájení, přenosové infrastruktury, s připojením do stávajícího řídícího a záznamového systému. Předmět zakázky zahrnuje jak dodávku vybavení s požadovanými technickými parametry a odpovídajícím SW včetně licencí do místa určení, tak jeho montáž a instalaci, uvedení do provozu, zajištění funkční zkoušky pro napojení kamerového systému do MKDS, předvedení funkčnosti a zaškolení obsluhy. Předmět zahrnuje rovněž zpracování dokumentace skutečného provedení, zajištění zkušebního provozu v délce 10 dní a poskytování záručního servisu v parametrech a po dobu záruční lhůty uvedenou v návrhu smlouvy, která tvoří přílohu č. 2 ZP.
Interne Kennung: CC/OŘ/SAL1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001