568254-2026 - Wettbewerb
Polen – Vermessungstechnische Instrumente – Zakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia laboratorium psychologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia laboratorium psychologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia laboratorium psychologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. 1.2. Zamówienie został podzielone na trzy części. Wykonawcy mogą składać oferty na dowolnie wybrana liczbę części od 1 do 3: Część nr 1 – Aparatury do pomiaru aktywności bioelektrycznej mózgu (EEG) wraz z niezbędnym oprogramowaniem o wymaganych minimalnych parametrach technicznych, funkcjonalnych, użytkowych i ilościowych Część nr 2 - Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego/audio Część nr 3 – Zakup wraz z dostawą mebli 1.3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany odpowiednio dla 3 części zamówienia w załączniku nr A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38296000 Vermessungstechnische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 38651600 Digitalkameras, 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 30213100 Tragbare Computer, 32324600 Digital-TV-Boxen
5. Los
LosLOT-0001
Titelaparatura do pomiaru aktywności bioelektrycznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 1 jest aparatura do pomiaru aktywności bioelektrycznej mózgu (EEG) wraz z niezbędnym oprogramowaniem o wymaganych minimalnych parametrach technicznych, funkcjonalnych, użytkowych i ilościowych określonych w załączniku A do SWZ dla części nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0002
Titelsprzęt informatyczny/audio
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 2 jest sprzęt informatyczny/audio zgodnie z ilościami i parametrami danej pozycji określonymi w załączniku A do SWZ dla części nr 2
Haupteinstufung (cpv): 32324600 Digital-TV-Boxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 32333200 Camcorder, 38651600 Digitalkameras
Beschreibung der OptionenZamawiający nieprzewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0003
TitelMeble
BeschreibungPrzedmiotem, zamówienia części nr 3 są meble biurowe i fotel medyczny dla pacjenta zgodnie z ilościami i opisem technicznym określonym w załączniku A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen