See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czynników diagnostycznych wraz z najmem systemu do barwień IHC oraz ISH.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czynników diagnostycznych wraz z najmem systemu do barwień IHC oraz ISH: I.Przeciwciała pierwotne, sondy genomowe: /1. BRAF V600E (VE1) MM PAB, op. 1, /2. CD117(EP10) Rabbit Monoclonal PAB, op. 2, /3.CINtec anti-p16 Histology (E6H4),op. 2, /4. anti-ALK-1 (ALK-01), op. 1, /5. anti-CD15 (MMA), op. 2, /6. anti-CD20 (L26), op. 7, /7. anti-CD3 (2GV6), op. 5, /8.anti-CD34 (QBEnd/10), op. 2, /9. anti-CD45 (LCA) (RP2/18), op. 2, /10. anti-CD5 (SP19), op. 3, /11. anti-CD99 (O13), op. 1,/12. anti-Calretinin (SP65), op. 8, /13. anti-Cytokeratin 20 (SP33), op. 5, /14. anti-Cytokeratin 7 (SP52), op. 5, /15. anti-Desmin (DE-R-11), op. 2, /16. anti-EMA (E29), op. 8, /17. anti-ER (SP1), op. 7, /18. anti-Kappa (polyclonal), op. 1, /19. anti-Ki-67 (30-9), op. 20,/20. anti-Lambda (polyclonal), op. 1, /21. nti-MART-1/melan A (A103), op. 1, /22. anti-Melanosome (HMB45), op. 2 /23. anti-PAX5 (SP34), op. 2, /24. anti-PR (1E2), op. 7, /25. anti-PSA (polyclonal), op. 4, /26. anti- S100 (polyclonal), op. 3, /27. anti-Thyroid transcription factor (8G7G3/1), op. 7, /28. anti-Vimentin (V9), op. 2, /29. anti-bcl-2 (SP66), op. 3,/30. Sonda w kierunku wykrywnia wirusa epstein-barra, op. 1, /31. PATHWAY anti-HER-2/neu (4B5), op. 2. /32. PAX8 (EP331) PAb, Cell Marque, op.4, /33. PD-L1 (SP263) CE IVD, op. 50, /34. anti-ALK (D5F3), op. 11, /35. anti-CD10 (SP67), op. 2, /36. anti-CEA (CEA31), op. 2, /37. anti-Chromogranin A (LK2H10), op. 10, /38. anti-Cytokeratin (CAM 5.2), op. 2, /39. anti-Cytokeratin 5&6 (D5/16B4), op. 4 /40. anti-E-Cadherin (36), op. 1 /41.anti-P53 (Bp53-11), op. 2, /42. anti-Pan Keratin (AE1/AE3 & PCK26), op. 9, /43. anti-Actin Smooth Musle (1A4), op. 3, /44. anti-CA 125 (OC125), op. 1, /45. anti-CD138 (B-A38), op. 2, /46. anti-CD163 (MRQ-26), op. 4, /47. anti-CD1a (EP3622), op. 2, /48. anti-CD21 (2G9), op. 2, /49. anti-CD30 (Ber-H2), op. 3, /50. anti-CD31 (JC70), op. 1, /51. anti-CD56 (MRQ-42), op. 10, /52. anti-CDX-2 (EPR2764Y), op. 4, /53. anti-Calcitonin (SP17), op. 1, /54. anti-Caldesmon (E89), op. 1, /55. anti-Calponin-1 (EP798Y), op. 1, /56. anti-Cytokeratin 19 (A53-B/A2.26), op. 1, /57. anti-DOG-1 (SP31), op. 1, /58. anti-Ep-CAM (Ber-EP4), op. 1 /59. anti-Factor VIII R Ag. (polyclonal), op. 1, /60. anti-GATA3 (L50-823), op. 8, /61. anti-GCDFP-15 (EP1582Y), op. 2, /62. nti-GLUT-1 (polyclonal), op. 1, /63. anti-IgG4 (MRQ-44), op. 1, /64. anti-Immunoglobulin G (polyclonal), op. 1, /65. anti-Mammaglobin (31A5), op. 3, /66. anti-Mesothelial Cell (HBME-1), op. 1, /67. anti-Napsin A (MRQ-60), op. 1, /68. anti-PHH3 (polyclonal), op. 2, /69. anti-PSAP (PASE/4LJ), op. 3, /70. anti-Placental Alkaline Phosphatase (NB10), op. 1, /71. anti-Podoplanin (D2-40), op. 3/ 72. anti-Renal Cell Carcinoma (PN-15), op. 1. /73. anti-SALL4 (6E3), op. 1, /74. anti-SOX-10 (SP267), op. 3, /75. anti-Synaptophysin (MRQ-40),op. 15, /76. anti-TTF-1 (SP141), op. 50, /77. anti-Terminal Deoxynucleotidyl Transferase (polyclonal), op. 2, /78. anti-Thyroglobulin (2H11+ 6E1), op. 1, /79. anti-Uroplakin III (SP73), op. 1, /80. anti-WT1 (6F-H2), op. 5, /81. anti-alpha-Fetoprotein (AFP) (polyclonal), op. 1, /82. anti-beta-Catenin (14), op. 1, /83. anti-p40 (BC28),op. 40, /84. anti-ERG (EPR3864),op. 2, /85. anti-Oct-4 (MRQ-10), op. 1, /86. anti-Neuron Specific Enolase (MRQ-55), op.1, /87. anti-Glypican-3 (1G12), op. 1, /88. CMV Blend* (8B1.2, 1G5.2, 2D4.2), op. 1, /89.anti-Hepatocyte Specific Antigen (OCH1E5), op. 1, /90. SATB2 (EP281), op. 3, /91. PRAME Rbt Mono PAB 50 (EPR20330), op. 2, /92. Sonda w kierunku wykrywania lekkich łancuchów kappa i lambda, op. 2, /93. Proteaza 3 do znaczen immunohistochemicznych, op. 1, /94. Proteaza 1 do znaczen immunohistochemicznych, op. 10, /95. Cyclin D1 (SP4-R), op. 2, /96. CD 68 (SP251v18) Rabbit Monoclonal AB, op. 3, /97. CD 79a (SP18), op. 1, /98. INSM1 (SP493) Rabbit Monoclonal Pab, op. 10, /99. MyoD1 (EP212), op. 1, /100. CA IX (EP161) PAb, Cell Marque, op. 1, /101.anti-c-Met (Total) (SP44), op. 1, /102. TROP2, op. 1. II. Materiały eksploatacyjne do detekcji, materiały kontrolne i inne produkty konieczne do pracy z przeciwciałami. III: Najmem systemu do barwień IHC oraz ISH na okreś 12 miesięcy.
Interne Kennung: AP.26.62.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czynników diagnostycznych wraz z najmem systemu do barwień IHC oraz ISH: I.Przeciwciała pierwotne, sondy genomowe: /1. BRAF V600E (VE1) MM PAB, op. 1, /2. CD117(EP10) Rabbit Monoclonal PAB, op. 2, /3.CINtec anti-p16 Histology (E6H4),op. 2, /4. anti-ALK-1 (ALK-01), op. 1, /5. anti-CD15 (MMA), op. 2, /6. anti-CD20 (L26), op. 7, /7. anti-CD3 (2GV6), op. 5, /8.anti-CD34 (QBEnd/10), op. 2, /9. anti-CD45 (LCA) (RP2/18), op. 2, /10. anti-CD5 (SP19), op. 3, /11. anti-CD99 (O13), op. 1,/12. anti-Calretinin (SP65), op. 8, /13. anti-Cytokeratin 20 (SP33), op. 5, /14. anti-Cytokeratin 7 (SP52), op. 5, /15. anti-Desmin (DE-R-11), op. 2, /16. anti-EMA (E29), op. 8, /17. anti-ER (SP1), op. 7, /18. anti-Kappa (polyclonal), op. 1, /19. anti-Ki-67 (30-9), op. 20,/20. anti-Lambda (polyclonal), op. 1, /21. nti-MART-1/melan A (A103), op. 1, /22. anti-Melanosome (HMB45), op. 2 /23. anti-PAX5 (SP34), op. 2, /24. anti-PR (1E2), op. 7, /25. anti-PSA (polyclonal), op. 4, /26. anti- S100 (polyclonal), op. 3, /27. anti-Thyroid transcription factor (8G7G3/1), op. 7, /28. anti-Vimentin (V9), op. 2, /29. anti-bcl-2 (SP66), op. 3,/30. Sonda w kierunku wykrywnia wirusa epstein-barra, op. 1, /31. PATHWAY anti-HER-2/neu (4B5), op. 2. /32. PAX8 (EP331) PAb, Cell Marque, op.4, /33. PD-L1 (SP263) CE IVD, op. 50, /34. anti-ALK (D5F3), op. 11, /35. anti-CD10 (SP67), op. 2, /36. anti-CEA (CEA31), op. 2, /37. anti-Chromogranin A (LK2H10), op. 10, /38. anti-Cytokeratin (CAM 5.2), op. 2, /39. anti-Cytokeratin 5&6 (D5/16B4), op. 4 /40. anti-E-Cadherin (36), op. 1 /41.anti-P53 (Bp53-11), op. 2, /42. anti-Pan Keratin (AE1/AE3 & PCK26), op. 9, /43. anti-Actin Smooth Musle (1A4), op. 3, /44. anti-CA 125 (OC125), op. 1, /45. anti-CD138 (B-A38), op. 2, /46. anti-CD163 (MRQ-26), op. 4, /47. anti-CD1a (EP3622), op. 2, /48. anti-CD21 (2G9), op. 2, /49. anti-CD30 (Ber-H2), op. 3, /50. anti-CD31 (JC70), op. 1, /51. anti-CD56 (MRQ-42), op. 10, /52. anti-CDX-2 (EPR2764Y), op. 4, /53. anti-Calcitonin (SP17), op. 1, /54. anti-Caldesmon (E89), op. 1, /55. anti-Calponin-1 (EP798Y), op. 1, /56. anti-Cytokeratin 19 (A53-B/A2.26), op. 1, /57. anti-DOG-1 (SP31), op. 1, /58. anti-Ep-CAM (Ber-EP4), op. 1 /59. anti-Factor VIII R Ag. (polyclonal), op. 1, /60. anti-GATA3 (L50-823), op. 8, /61. anti-GCDFP-15 (EP1582Y), op. 2, /62. nti-GLUT-1 (polyclonal), op. 1, /63. anti-IgG4 (MRQ-44), op. 1, /64. anti-Immunoglobulin G (polyclonal), op. 1, /65. anti-Mammaglobin (31A5), op. 3, /66. anti-Mesothelial Cell (HBME-1), op. 1, /67. anti-Napsin A (MRQ-60), op. 1, /68. anti-PHH3 (polyclonal), op. 2, /69. anti-PSAP (PASE/4LJ), op. 3, /70. anti-Placental Alkaline Phosphatase (NB10), op. 1, /71. anti-Podoplanin (D2-40), op. 3/ 72. anti-Renal Cell Carcinoma (PN-15), op. 1. /73. anti-SALL4 (6E3), op. 1, /74. anti-SOX-10 (SP267), op. 3, /75. anti-Synaptophysin (MRQ-40),op. 15, /76. anti-TTF-1 (SP141), op. 50, /77. anti-Terminal Deoxynucleotidyl Transferase (polyclonal), op. 2, /78. anti-Thyroglobulin (2H11+ 6E1), op. 1, /79. anti-Uroplakin III (SP73), op. 1, /80. anti-WT1 (6F-H2), op. 5, /81. anti-alpha-Fetoprotein (AFP) (polyclonal), op. 1, /82. anti-beta-Catenin (14), op. 1, /83. anti-p40 (BC28),op. 40, /84. anti-ERG (EPR3864),op. 2, /85. anti-Oct-4 (MRQ-10), op. 1, /86. anti-Neuron Specific Enolase (MRQ-55), op.1, /87. anti-Glypican-3 (1G12), op. 1, /88. CMV Blend* (8B1.2, 1G5.2, 2D4.2), op. 1, /89.anti-Hepatocyte Specific Antigen (OCH1E5), op. 1, /90. SATB2 (EP281), op. 3, /91. PRAME Rbt Mono PAB 50 (EPR20330), op. 2, /92. Sonda w kierunku wykrywania lekkich łancuchów kappa i lambda, op. 2, /93. Proteaza 3 do znaczen immunohistochemicznych, op. 1, /94. Proteaza 1 do znaczen immunohistochemicznych, op. 10, /95. Cyclin D1 (SP4-R), op. 2, /96. CD 68 (SP251v18) Rabbit Monoclonal AB, op. 3, /97. CD 79a (SP18), op. 1, /98. INSM1 (SP493) Rabbit Monoclonal Pab, op. 10, /99. MyoD1 (EP212), op. 1, /100. CA IX (EP161) PAb, Cell Marque, op. 1, /101.anti-c-Met (Total) (SP44), op. 1, /102. TROP2, op. 1. II. Materiały eksploatacyjne do detekcji, materiały kontrolne i inne produkty konieczne do pracy z przeciwciałami. III: Najmem systemu do barwień IHC oraz ISH na okreś 12 miesięcy