2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy budovy čističky odpadních vod ve Špindlerově Mlýně za účelem výstavby FVE
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou zejména stavební úpravy mající za cíl zpevnění/vyztužení stávajících střešních konstrukcí budov na které budou umístěny fotovoltaické elektrárny. Zadavatel důrazně upozorňuje, že předmětem plnění jsou stavební práce, nikoli dodávka FVE, avšak pro úplnost informací a předání kompletních informací je součástí Přílohy č. 3 i projekt k dodávkám FVE. Rozsah plnění je tedy dán Přílohou č. 3b_Projekt stavba (součást Přílohy č. 3_Projekt), Přílohou č. 5_Výkaz výměr a Přílohou č. 4_Návrh smlouvy.
Interne Kennung: P26V00000010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na dodávky je zadána dle ZZVZ v souladu s § 56 v otevřeném řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel nestanovil vyhrazený závazek ze smlouvy.