568280-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte – Modernizace urgentního příjmu FN Plzeň – magnetická rezonance
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace urgentního příjmu FN Plzeň – magnetická rezonance
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (magnetické rezonance 3T s tlakovým injektorem kontrastní látky) včetně montáže, instalace, uvedení dodaných zařízení do provozu a instruktáže obsluhy, s cílem vybavení (obnovy) pracoviště souborem zdravotnických prostředků přístrojového charakteru. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je poskytování smluvního plného servisního zabezpečení po dobu 10 let (z toho 2 roky bezplatný záruční servis + 8 let paušální měsíční úhrada po ukončení záruční doby). Veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu ustanovení § 101 ZZVZ, účastníci jsou oprávněni podat pouze nabídku zahrnující všechny položky předmětu plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung19/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001