2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automobil osobní terénní ARM - nákup
Beschreibung: Dodávka 3 kusů automobilů osobních terénních ARM v provedení Pick - Up s balistickou ochranou úrovně LEVEL 1 a dodávka 2 kusů automobilů osobních terénních ARM v provedení SUV s balistickou ochranou úrovně LEVEL 2 a LEVEL 1
Interne Kennung: SpMO 43998/2026-1350
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si v zadávacích podmínkách veřejné zakázky uvedené v čl. I. smlouvy v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. vyhradil právo na změnu času plnění.