568359-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Zakup usługi wsparcia wytwórstwa oprogramowania autorskiego - Body Leasing
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usługi wsparcia wytwórstwa oprogramowania autorskiego - Body Leasing
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup usługi wsparcia wytwórstwa oprogramowania autorskiego - Body Leasing. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung993200.271.004.2026-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001