2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kabeļu kanalizācijas izbūve no Ventspils brīvostas kapteiņa dienesta ēkas K. Valdemāra ielā 14, Ventspilī līdz pludmales radaram Dienvidu mols 5, Ventspilī
Beschreibung: Kabeļu kanalizācijas izbūve no Ventspils brīvostas kapteiņa dienesta ēkas K. Valdemāra ielā 14, Ventspilī līdz pludmales radaram Dienvidu mols 5, Ventspilī
Interne Kennung: VBOP 2026/8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000