2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa aktualnie wykorzystywanych przez Zamawiającego loadbalancerów F5 oraz zakup nowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa aktualnie wykorzystywanych przez Zamawiającego loadbalancerów F5 oraz zakup nowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
Interne Kennung: ZPRZ.270.152.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje w ramach opcji zakup 4 licencji na oprogramowanie DNS dla 4 (czterech) urządzeń VELOS CX410. Termin wykonania: w zakresie zamówienia opcjonalnego - w terminie do 15 Dni roboczych od dnia przekazania zlecenia uruchomienia Prawa opcji.