2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP WYPOSAŻENIA DLA CYFROWEGO BIOREPOZYTORIUM W RAMACH CWBK W PODZIALE NA DWA PAKIETY
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup wyposażenia dla cyfrowego biorepozytorium w ramach CWBK w podziale na dwa pakiety
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.81.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 33100000 Medizinische Geräte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Komputerowy system do zarządzania Zakładem Patomorfologii z wyposażeniem – 1 kpl.
Beschreibung: Pakiet 1 Komputerowy system do zarządzania Zakładem Patomorfologii z wyposażeniem – 1 kpl.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Wyposażenie biorepozytorium ze skanerem preparatów histopatologicznych, drukarkami kasetek, drukarkami szkiełek oraz niezbędnym wyposażeniem i oprogramowaniem– 1 kpl.
Beschreibung: Pakiet 2 Wyposażenie biorepozytorium ze skanerem preparatów histopatologicznych, drukarkami kasetek, drukarkami szkiełek oraz niezbędnym wyposażeniem i oprogramowaniem– 1 kpl.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 30200000 Computeranlagen und Zubehör