2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej remontu i przebudowy budynku przy ul. Miedzianej 3 w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej remontu i przebudowy budynku przy ul. Miedzianej 3 w Warszawie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy oraz wytycznych dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, stanowiących integralną część SWZ. Oferta winna zawierać wycenę wszelkich czynności niezbędnych do zrealizowania zamówienia również tych, których Zamawiający nie przewidział, a są niezbędne w celu realizacji przedmiotu zamówienia, według obowiązujących przepisów. Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę na własny koszt wizji lokalnej w terenie, gdzie ma być realizowany przedmiot zamówienia. Osobą upoważnioną do kontaktu z Wykonawcami w celu dokonania wizji lokalnej (zalecanej) jest pracownik techniczny TZOM Ogrodowa 28/30 w Warszawie, tel. +48 22 49-58-486. Ponieważ obiekt jest wyłączony z użytkowania, osoba dokonująca wizji lokalnej zobowiązana jest do posiadania środków ochrony osobistej, wymaganej przy tego typu czynnościach. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania umowy, na sumę nie mniejszą niż 500 000,00 zł.
Interne Kennung: ZP.260.165.2026.JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001