2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch autobusów elektrycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa dwóch autobusów elektrycznych”. 2. Niniejsze zamówienie dofinansowywanej jest przy udziale środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet Fundusze Europejskie na rzecz mobilności miejskiej Dolnego Śląska tytuł projektu „Budowa infrastruktury na potrzeby czystego transportu miejskiego.” 3. Szczegółowy opis przedmioty zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający wskazuje, iż przedmiot zamówienia zostanie oddany do używania wyłonionemu w odrębnym postępowaniu operatorowi. W związku z powyższym, Wykonawca nie może wyłączyć z gwarancji i rękojmi odpowiedzialności za wykryte wady, usterki, awarie zaistniałe w trakcie korzystania z przedmiotu umowy przez tego operatora. 5. Więcej informacji w SWZ.
Interne Kennung: GKR.271.13.2026.TG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający skrócił termin składania ofert podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ postępowanie w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse, 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001