2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa bezwkładowego automatycznego wstrzykiwacza do tomografii komputerowej wraz z instalacją i montażem urządzenia dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa bezwkładowego automatycznego wstrzykiwacza do tomografii komputerowej wraz z instalacją i montażem urządzenia dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 2. Parametry techniczno-funkcjonalne urządzenia określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ. Zamówienie obejmuje również: 1) transport urządzenia do miejsca przeznaczenia, 2) instalacja i montaż, 3) koszt corocznych przeglądów serwisowych w okresie trwania gwarancji, 4) dostawa do 4 tygodni od dnia zawarcia umowy, 5) 36 miesięczną gwarancję liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu końcowego odbioru przedmiotu zamówienia”. 6) W ramach gwarancji Wykonawca zapewnia w cenie oferty sprawność urządzenia, w tym: • przeglądy serwisowe wraz ze wszystkimi częściami niezbędnymi do wykonania przeglądów, zgodnie z wymaganiami producenta • wszystkie naprawy, przeglądy, konserwacje wraz z częściami zamiennymi i materiałami potrzebnymi do ich wykonania, • naprawę i wymianę części na nowe z wyjątkiem sytuacji, kiedy uszkodzenie spowodowane jest nieprawidłową eksploatacją urządzenia, • przedłużenie gwarancji o czas niesprawności przedmiotu zamówienia w przypadku napraw gwarancyjnych, • przystąpienie do naprawy w terminie do 24 godzin od zgłoszenia usterki, od poniedziałku do piątku, bez dni ustawo wolnych od pracy, • czas naprawy bez konieczności sprowadzenia części z zagranicy: max. 3 dni, od poniedziałku do piątku, bez dni ustawo wolnych od pracy, • czas naprawy wymagającej sprowadzenia części z zagranicy: max. 8 dni, od poniedziałku do piątku, bez dni ustawowo wolnych od pracy, • łączna niesprawność* urządzenia (w przypadku usterki) nie przekroczy 20 dni roboczych w okresach 12 miesięcznych * niesprawność to brak sprawności urządzenia uniemożliwiająca wykonywanie wszystkich procedur z jego użyciem powyżej 5 godzin w ciągu doby, w tym również usterek, o których mowa w Załączniku nr 4 - Parametry techniczno-funkcjonalne. 7) dostawę fabrycznie nowego, nieużywanego urządzenia, z rokiem produkcji nie wcześniej niż 2025.
Interne Kennung: KCO/PN/84/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001