568438-2026 - Wettbewerb
Polen – Werbekampagnen – Usługa opracowania i przeprowadzenia drugiej edycji kampanii promocyjnej oraz obsługi medialnej w ramach projektu „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa opracowania i przeprowadzenia drugiej edycji kampanii promocyjnej oraz obsługi medialnej w ramach projektu „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe opracowanie i realizacja drugiej edycji kampanii promocyjnej oraz obsługi medialnej promującej założenia projektu PPO WSL 2030, Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych, Proces Przedsiębiorczego Odkrywania oraz dobre praktyki MŚP w obszarach inteligentnych specjalizacji Województwa Śląskiego. Zakres obejmuje w szczególności przygotowanie koncepcji strategicznej i kreatywnej kampanii, harmonogramów i media planów, produkcję i publikację materiałów audiowizualnych i dźwiękowych, działania w mediach społecznościowych, kampanię radiową i prasową, zakup mediów, moderację profili, monitoring, optymalizację oraz raportowanie. Szczegółowy zakres, liczby, formaty, parametry i wskaźniki określa opis przedmiotu zamówienia. Koncepcja kreatywna, strategia, harmonogramy, media plany i materiały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia (w skrócie OPZ) zostaną opracowane przez wybranego Wykonawcę na etapie realizacji umowy i będą podlegały akceptacji Zamawiającego na zasadach określonych w OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ /Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy stanowią Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Wykonawca będzie realizował usługę zgodnie z dokumentem "Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027" do Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027, w szczególności poprzez zapewnienie zgodności materiałów cyfrowych z wytycznymi WCAG 2.1 na poziomie co najmniej AA oraz dostosowanie działań i przekazu do osób ze szczególnymi potrzebami w odniesieniu do konferencji, wydarzeń stacjonarnych oraz działań terenowych. 5. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.5.25.2026.BN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz.793) zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia (w skrócie: SWZ) formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Ofertę wraz z załącznikami należy przekazać za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl. 7. Wraz z ofertą należy złożyć: a) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 niniejszego ogłoszenia; b) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp; c) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; d) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, e) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby - jeśli dotyczy, f) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp - jeśli dotyczy, g) oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej, zgodnie z zapisami rozdziału XI SWZ - w przypadku wniesienia wadium w postaci niepieniężnej. 8. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale IX SWZ. 9. Strona internetowa prowadzonego postępowania na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_powyzej_kwot_unijnych/?p=2026%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342000 Marketing, 79342200 Reklamedienste, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 92111250 Herstellung von Informationsfilmen, 92211000 Produktion von Rundfunksendungen, 79970000 Verlagsdienste, 72400000 Internetdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa opracowania i przeprowadzenia drugiej edycji kampanii promocyjnej oraz obsługi medialnej w ramach projektu „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe opracowanie i realizacja drugiej edycji kampanii promocyjnej oraz obsługi medialnej promującej założenia projektu PPO WSL 2030, Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych, Proces Przedsiębiorczego Odkrywania oraz dobre praktyki MŚP w obszarach inteligentnych specjalizacji Województwa Śląskiego. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w załączniku nr 2 do SWZ oraz załącznikach nr 3 do PPU. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList