568472-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien – Servicii prestate de laboratoare medicale.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii prestate de laboratoare medicale.
Beschreibung: Autoritatea contractanta doreste achizitionarea de Servicii prestate de laboratoare medicale.
Interne Kennung: 5731
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Prin achizitionarea de Servicii de laboratoare medicale descris la pct 3, autoritatea contractanta doreste sa raspunda necesitatilor identificate in cadrul spitalului. Serviciile de laborator sunt necesare pentru diagnostizarea corecta a bolnavilor internati in spital, reprezintă pilonul de bază al actului medical și va contribui la sustinerea și îmbunătățirea serviciilor medicale prestate de spitalul.
Interne Kennung: 1