See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oprogramowania Dell Networker
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zakup licencji oprogramowania Dell Networker dla nowo nabytych serwerów oraz przedłużenie usług wsparcia producenta dla obecnie już posiadanych licencji w/w oprogramowania w maksymalnym terminie 30 dni roboczych od dnia zawarcia umowy: Licencja Dell Data Protection Suite – 3 Years (per proc.) – 208 szt. Licencja Dell Data Protection Suite – 1 Year (per TB) – 10 TB 2) Świadczenie usług wsparcia inżynierskiego (Wykonawcy) dla użytkowanego środowiska backup-owego w okresie trwania umowy, w wymiarze maksymalnym 180 godzin . Dostarczone licencje mają być objęte wsparciem technicznym producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZ.270.123.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001