2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach UMCS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki do SWZ, odpowiednio do części.
Interne Kennung: PN/44-2026/DZP-p
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ust. 1 ustawy. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy. Oświadczenie to będzie żądane wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania w Budynku Wydziału Biologii i Biotechnologii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Menge: 12 528,35 Meter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami §13 projektowanych postanowień umowy
Los: LOT-0002
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania w Budynku Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Menge: 7 760 Meter