568528-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 31 grudnia 2027 roku. Zakres zamówienia obejmuje: a) odbieranie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łasin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), b) zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łasin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), c) dostarczanie właścicielom nieruchomości w ramach przedmiotu zamówienia worków do zbiórki odpadów w odpowiednim kolorze, zgodnie z obowiązującymi przepisami, d) sporządzenie i dystrybucja wśród właścicieli nieruchomości haromonogramu wywozu odpadów.
Interne KennungIBG.271.2.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001