See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników przy drogach powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych oraz chodników przy drogach powiatowych (zwana w dalszej części specyfikacji – ZUD) w sezonie zimowym 2026/2027. 2. Łączna długość dróg objętych usługą zimowego utrzymania wynosi: 455,70 km, w tym wg standardu III – 74,66 km i 381,04 km wg standardu IV. 3. Łączna długość chodników usługą zimowego utrzymania wynosi: 94,38 km 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 30 części.
Interne Kennung: PZD–ZAM.261.52.2026.WZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska (9,07 km – III standard);
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz - Wojnarowa - Wilczyska (9,07 km – III standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości jednostek świadczenia usługi w ilości nie większej niż 100% zamówienia podstawowego dla każdego odcinka drogi objętego niniejszą umową. Maksymalną wartość zamówienia objętego opcją stanowić będzie nie więcej niż 100% wartości zamówienia podstawowego. Ilość jednostek świadczenia usługi w ramach zamówienia objętego opcją została określona w załączniku nr 1a do SWZ – arkusz cenowy. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia opcjonalnego do końca terminu realizacji przedmiotu umowy na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe (w tym z zachowaniem wymagań określonych dla standardu i wariantów świadczenia usługi), a także po takich samych cenach jednostkowych. 3. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. 4. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 5. Zamawiający skorzysta z opcji po zrealizowaniu zakresu usługi objętej zamówieniem podstawowym (zakładanej ilości dni świadczenia usługi oraz jej wartości) pod warunkiem zabezpieczenia wystarczających środków finansowych.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska (10,28 km – III standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania drogi powiatowej nr1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska (10,28 km – III standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Beschreibung der Optionen: "1. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości jednostek świadczenia usługi w ilości nie większej niż 100% zamówienia podstawowego dla każdego odcinka drogi objętego niniejszą umową. Maksymalną wartość zamówienia objętego opcją stanowić będzie nie więcej niż 100% wartości zamówienia podstawowego. Ilość jednostek świadczenia usługi w ramach zamówienia objętego opcją została określona w załączniku nr 1a do SWZ – arkusz cenowy. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia opcjonalnego do końca terminu realizacji przedmiotu umowy na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe (w tym z zachowaniem wymagań określonych dla standardu i wariantów świadczenia usługi), a także po takich samych cenach jednostkowych. 3. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. 4. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 5. Zamawiający skorzysta z opcji po zrealizowaniu zakresu usługi objętej zamówieniem podstawowym (zakładanej ilości dni świadczenia usługi oraz jej wartości) pod warunkiem zabezpieczenia wystarczających środków finansowych."
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1560 K Wielogłowy – Ubiad (3,82 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania drogi powiatowej nr 1560 K Wielogłowy – Ubiad (3,82 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa, nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa, nr 1568 K Łęka – Koniuszowa – Mogilno i nr 1581 K Piątkowa – Mystków (23,66 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa, nr 1570K Paszyn – Mogilno – Krużlowa, nr 1568 K Łęka – Koniuszowa – Mogilno i nr 1581 K Piątkowa – Mystków (23,66 km – IV standard); - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drodze powiatowej nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa (5,67 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa, nr 1569 K Korzenna – Krużlowa i nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa (11,39 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa, nr 1569 K Korzenna – Krużlowa i nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa (11,39 km – IV standard); - Zadanie nr 2 - zimowe utrzymanie chodników przy drodze powiatowej nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa (0,77 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa i nr 1572 K Grybów: ul. Węgierska, ul. Jakubowskiego – Krużlowa Niżna (10,96 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa i nr 1572 K Grybów: ul. Węgierska, ul. Jakubowskiego – Krużlowa Niżna (10,96 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1574 K Ptaszkowa – Ptaszkowa i nr 1575 K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów (11,00 km – IV standard); nr 1576 K Nowy Sącz - Florynka (III standard - 11,85 km)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1574 K Ptaszkowa – Ptaszkowa i nr 1575K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów (11,00 km – IV standard); nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka (III standard – 11,85 km); - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych: nr 1574 K Ptaszkowa – Ptaszkowa (0,98 km), nr 1575K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów (3,80 km), nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka (7,80 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1576 K Nowy Sącz – Florynka (III standard – 7,32 km) i 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka (IV standard – 4,63 km)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka (III standard – 7,32 km) i nr 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka (IV standard – 4,63 km); - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych: nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka (7,07 km) i nr 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka (3,39 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1503 K Florynka – Izby i nr 1504 K Ropa – Wawrzka – Florynka (6,94 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1503 K Florynka – Izby i nr 1504 K Ropa – Wawrzka – Florynka (6,94 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1466 K Stróże – Polna – Łużna i nr 1505 K Ropa – Gródek – Biała Niżna (8,96 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1466 K Stróże – Polna – Łużna i nr 1505 K Ropa – Gródek – Biała Niżna (8,96 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1578 K Kotów – Polany i nr 1510 K Berest – Mochnaczka Wyżna (20,19 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1578 K Kotów – Polany i nr 1510 K Berest – Mochnaczka Wyżna (20,19 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1512 K Krynica – Tylicz, Krynica - ul. Pułaskiego w Krynicy (6,48 km – III standard), nr 1513 K Powroźnik – Tylicz (4,16 km - IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1512 K: Krynica – Tylicz, Krynica – ul. Pułaskiego w Krynicy (6,48 km – III standard); nr 1513 K Powroźnik – Tylicz (4,16 km-IV standard); - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drodze powiatowej nr 1512 K: Krynica – Tylicz, Krynica – ul. Pułaskiego w Krynicy (4,96 km); wraz z wywozem śniegu 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1528 K Nawojowa – Żeleźnikowa Wielka – Łazy Biegonickie, nr 1582 K Nawojowa – Nowy Sącz – Łazy Biegonickie – Nowy Sącz, nr 1526 K Frycowa – Złotne i nr 1527 K Nawojowa – Bącza Kunina (21,30 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymaniadróg powiatowych: nr 1528 K Nawojowa – Żeleźnikowa Wielka – Łazy Biegonickie, nr 1582 K Nawojowa – Nowy Sącz – Łazy Biegonickie – Nowy Sącz, nr 1526 K Frycowa – Złotne i nr 1527 K Nawojowa – Bącza Kunina (21,30 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1525 K Maciejowa - Barnowiec, nr 1524 K Maciejowa – Składziste, nr 1523 K Łabowa – Łabowiec, nr 1522 K Nowa Wieś – Łosie i nr 1521 K Roztoka Wielka - Roztoka Wielka (18,84 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1525 K Maciejowa - Barnowiec, nr 1524 K Maciejowa – Składziste, nr 1523 K Łabowa – Łabowiec, nr 1522 K Nowa Wieś – Łosie i nr 1521 K Roztoka Wielka - Roztoka Wielka (18,84 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1518 K Wierchomla W.-Wierchomla M.,nr 1519 K Piwniczna–Łomnica, nr 1520 K Piwniczna: ul.Szczawnicka i nr 1584 K Piwniczna: ul. Daszyńskiego, Węgierska i Podolik gr. Państwa (18,45 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1518 K Wierchomla W.-Wierchomla M.,nr 1519 K Piwniczna–Łomnica, nr 1520 K Piwniczna: ul.Szczawnicka i nr 1584 K Piwniczna: ul. Daszyńskiego, Węgierska i Podolik gr. Państwa (18,45 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1531 K Rytro – Sucha Struga – Głębokie, nr 1532 K Rytro – Roztoka Wielka, nr 1530 K Barcice – Wola Krogulecka, nr 1529 K Nowy Sącz – Myślec, nr 1533 K Stary Sącz – Barcice, ul. Nowa w Starym Sączu, ul. Partyzantów w Starym Sączu, i nr 1535 K ul. Węgierska w Starym Sączu (20,97 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1531 K Rytro – Sucha Struga – Głębokie, nr 1532 K Rytro – Roztoka Wielka, nr 1530 K Barcice – Wola Krogulecka, nr 1529 K Nowy Sącz – Myślec, nr 1533 K Stary Sącz – Barcice, ul. Nowa w Starym Sączu, ul. Partyzantów w Starym Sączu, i nr 1535 K ul. Węgierska w Starym Sączu (20,97 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1536 K Gołkowice Górne – Gaboń i 1537 K Gołkowice Górne - Łazy Brzyńskie (10,24 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1536 K Gołkowice Górne – Gaboń i 1537 K Gołkowice Górne - Łazy Brzyńskie (10,24 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1542 K Łącko – Naszacowice, nr 1580 K Zalesie - Jadamwola – Olszana, nr 1543 K Czarny Potok – Szczereż i nr 1579 K Siekierczyna - Naszacowice (18,94 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1542 K Łącko – Naszacowice, nr 1580 K Zalesie – Jadamwola – Olszana, nr 1543 K Czarny Potok – Szczereż i nr 1579 K Siekierczyna – Naszacowice (18,94 km – IV standard); - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych: nr 1542 K Łącko – Naszacowice (5,51 km) i nr 1543 K Czarny Potok – Szczereż (0,12 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości jednostek świadczenia usługi w ilości nie większej niż 100% zamówienia podstawowego dla każdego odcinka drogi objętego niniejszą umową. Maksymalną wartość zamówienia objętego opcją stanowić będzie nie więcej niż 100% wartości zamówienia podstawowego. Ilość jednostki świadczenia usługi w ramach zamówienia objętego opcją została określona w załączniku nr 1a do SWZ – arkusz cenowy. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia opcjonalnego do końca terminu realizacji przedmiotu umowy na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe (w tym z zachowaniem wymagań określonych dla standardu i wariantów świadczenia usługi), a także po takich samych cenach jednostkowych. 3. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. 4. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 5. Zamawiający skorzysta z opcji po zrealizowaniu zakresu usługi objętej zamówieniem podstawowym (zakładanej ilości dni świadczenia usługi oraz jej wartości) pod warunkiem zabezpieczenia wystarczających środków finansowych.
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1538 K Jazowsko – Obidza i nr 1539 K Obidza – Brzyna (9,67 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1538 K Jazowsko – Obidza i nr 1539 K Obidza – Brzyna (9,67 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1540 K Łącko – Wola Kosnowa i nr 1541 K Łącko – Kicznia (11,45 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1540 K Łącko – Wola Kosnowa i nr 1541K Łącko – Kicznia (11,45 km – IV standard) - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych: nr 1540 K Łącko – Wola Kosnowa (4,52 km) i nr 1541K Łącko – Kicznia (1,68 km);2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1544 K Chełmiec – Naszacowice i nr 1583 K Obwodnica zachodnia Nowego Sącza (17,48 km – III standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1544 K Chełmiec – Naszacowice, nr 1583 K Obwodnica zachodnia Nowego Sącza i nr 1585K Chełmiec: ul. Limanowska (18,58 km – III standard) - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych: nr 1544 K Chełmiec – Naszacowice (15,30 km), nr 1583 K Obwodnica zachodnia Nowego Sącza (1,24 km) i nr 1585K Chełmiec: ul. Limanowska (1,19 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 – zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1551 K Limanowa – Chełmiec (11,08 km – III standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1551 K Limanowa – Chełmiec (11,08 km – III standard); - zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drodze powiatowej nr 1551 K Limanowa – Chełmiec (15,63 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1545 K Podegrodzie – Mokra Wieś – Jastrzębie i nr 1546 K Stadła – Długołęka – Przyszowa (15,07 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymaniadróg powiatowych nr 1545 K Podegrodzie – Mokra Wieś – Jastrzębie i nr 1546 K Stadła – Długołęka – Przyszowa (15,07 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1547 K Brzezna – Brzezna Litacz – Wysokie, nr 1548 K Trzetrzewina – Podrzecze, nr 1549 K Biczyce Dolne – Gostwica i nr 1550 K Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina (22,60 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1547 K Brzezna – Brzezna Litacz – Wysokie, nr 1548 K Trzetrzewina – Podrzecze, nr 1549 K Biczyce Dolne – Gostwica i nr 1550 K Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina (22,60 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1448 K Tymowa - Łososina Dolna, nr 1450 K Łęki - Kąty – Dobrociesz, nr 1555 K Łososina Dolna - Ujanowice – Młynne, nr 1553 K Tęgoborze - Wronowice i nr 1554 K Żbikowice - Stańkowa (20,29 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1448 K Tymowa – Łososina Dolna, nr 1450 K Łęki – Kąty – Dobrociesz, nr 1555 K Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne, nr 1553 K Tęgoborze – Wronowice i nr 1554 K Żbikowice – Stańkowa (20,29 km – IV standard); - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych: 1448 K Tymowa – Łososina Dolna (1,87 km), nr 1450 K Łęki – Kąty – Dobrociesz (0,40 km), nr 1555 K Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne (6,20 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1552 K Tęgoborze – Chomranice, nr 1559 K Tęgoborze – Tabaszowa – Tęgoborze – Just i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne (17,94 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1552 K Tęgoborze – Chomranice, nr 1559 K Tęgoborze – Tabaszowa – Tęgoborze – Just i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne (17,94 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1561 K Sienna – Siedlce, nr 1562 K Podole Górowa – Łęka i nr 1565 K Niecew – Podole – Górowa (19,85 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1561 K Sienna – Siedlce, nr 1562 K Podole Górowa – Łęka i nr 1565 K Niecew – Podole – Górowa (19,85 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1449 K Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa – Posadowa, nr 1557 K Rożnów – Rożnów „Zapora”, nr 1556 K Witowice – Rożnów i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne (23,36 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg obejmująca dwa zadania: - Zadanie nr 1 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1449 K Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa Posadowa, nr 1557 K Rożnów – Rożnów „Zapora”, i nr 1556 K Witowice – Rożnów i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne (23,36 km – IV standard); - Zadanie nr 2 – zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych: nr 1449 K Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa Posadowa (4,20 km), nr 1557 K Rożnów – Rożnów „Zapora” (0,65 km), nr 1556 K Witowice – Rożnów (1,39 km) i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne (0,04 km); 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1563 K Korzenna – Janczowa – Miłkowa i nr 1564 K Korzenna – Jasienna – Przydonica (15,62 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1563 K Korzenna – Janczowa – Miłkowa i nr 1564 K Korzenna – Jasienna – Przydonica (15,62 km – IV standard) 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 – zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1565 K Niecew – Podole – Górowa i nr 1566 K Lipnica Wielka – Bukowiec (11,86 km – IV standard)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg powiatowych nr 1565 K Niecew – Podole – Górowa i nr 1566 K Lipnica Wielka – Bukowiec (11,86 km – IV standard). 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania realizacji usługi określone zostały w następujących załącznikach: 2.1. Załącznik nr 1a – arkusz cenowy (określający wykaz dróg dla poszczególnych części, ich długość, standard usługi oraz szacunkową ilość dni, w których usługa będzie realizowana), 2.2. Załącznik nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, na który składają się: a. Załącznik nr 4a – zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi, b. Załącznik nr 4b – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi, c. Załącznik nr 4c – Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r., Nr 230, poz. 1960), 2.3. Załącznik nr 5 – wzór umowy.