568563-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – SuperMost – SuperPrior
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSuperMost – SuperPrior
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících především v zajištění nezbytných průzkumů, v dopracování vítězného architektonického návrhu a ve zpracování kompletní projektové dokumentace, v obstaravatelské činnosti, a v dozoru projektanta, dle níže uvedené specifikace pro „SuperMost – SuperPrior“ a souvisejících činností specifikovaných v zadávací dokumentaci.
Interne KennungMM3
VerfahrensartWettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des VerfahrensSoutěžní dialog bude probíhat v několika fázích, přičemž v jednotlivých fázích bude zadavatel jednat s účastníky zadávacího řízení samostatně. podobění v zadavací dokuemntaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001