See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 2. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ. 1) Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 38 części (pakiety od 1 do 38), zgodnie z opisem zamieszczonym w Rozdziale XXIII SWZ. 2) Oferowany w postępowaniu przedmiot zamówienia posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym deklaracje zgodności, jest zgodny z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, spełnia wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych oraz wymagane przepisami nadrzędnymi dopuszczenia do obrotu i używania 3) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasady współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 328828-2026
Interne Kennung: GZP.3800.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przesłanką skrócenia terminu składania ofert jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Wiąże się z koniecznością szybkiego działania ze strony zamawiającego w celu zabezpieczenia potrzeb szpitala wraz z upływem terminu aktualnie obowiązujących umów. Zamawiający jest podmiotem leczniczym, a dostawy implantów są bardzo istotne z punktu widzenia działalności szpitala jaką jest hospitalizacja pacjentów i zachowania ciągłości świadczenia dostaw. Ustalenie ostatecznych warunków dla nowego przetargu wymagało wypracowania określonych rozwiązań, z uwzględnieniem nowych okoliczności. Aneksowanie obecnych umów ze względu na wykorzystany w większości asortyment mogą być niewystarczające i istnieje zagrożenie związane z zabezpieczeniem bieżących potrzeb oddziału.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Ostrza pił oscylacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ostrza pił oscylacyjnych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Syntetyczny granulat
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest syntetyczny granulat - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Elementy zużywalne do posiadanej wieży artroskopowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są elementy zużywalne do posiadanej wieży artroskopowej - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Bezwęzłowy system do stabilizacji więzozrostu kruczo-obojczykowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bezwęzłowy system do stabilizacji więzozrostu kruczo-obojczykowego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Wkręty i podkładki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wkręty i podkładki - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Punch artroskopowy bezpinowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest punch artroskopowy bezpinowy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Dren napływowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dren napływowy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Polimerowa nić
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest polimerowa nić - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dynamiczne stabilizatory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dynamiczne stabilizatory - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Druty Kirschnera
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są druty Kirschnera - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Płyty tytanowe ukształtowane anatomicznie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są płyty tytanowe ukształtowane anatomicznie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Wkręty kostne samogwintujące tytanowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wkręty kostne samogwintujące tytanowe - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Płytki klinowe do osteotomii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są płytki klinowe do osteotomii - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Gwoździe śródszpikowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są gwoździe śródszpikowe - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Gwóźdź piszczelowy z wykorzystaniem dostępu nadrzepkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest gwóźdź piszczelowy z wykorzystaniem dostępu nadrzepkowego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Gwóźdź do artrodezy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest gwóźdź do artrodezy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Gwóźdź do złamań przezkrętarzowych typu GAMMA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest gwóźdź do złamań przezkrętarzowych typu GAMMA - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Tytanowe dwugwintowe śruby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są tytanowe dwugwintowe śruby - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Płyty tytanowe ukształtowane anatomicznie do dalszej nasady kości udowej oraz śruby kaniulowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są płyty tytanowe ukształtowane anatomicznie do dalszej nasady kości udowej oraz śruby kaniulowane - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Całkowicie wchłaniający się siarczan wapnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całkowicie wchłaniający się siarczan wapnia - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 20