2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o zawarcie umowy ramowej prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych przez spółkę Arena Katowice sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej, z nie więcej niż pięcioma Wykonawcami w ramach każdego z 9 zadań, na dostawę artykułów spożywczych i żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 zadań: Zadanie 1 – Dostawa nabiału i świeżych jaj Zadanie 2 – Dostawa ryb Zadanie 3 – Dostawa warzyw i owoców Zadanie 4 – Dostawa artykułów spożywczych Zadanie 5 – Dostawa napojów bezalkoholowych Zadanie 6 – Dostawa kawy, herbaty oraz produktów do napojów ciepłych Zadanie 7 – Dostawa piwa i piwa bezalkoholowego Zadanie 8 – Dostawa alkoholu Zadanie 9 – Dostawa wina 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w nw. załącznikach: 1) Załączniki nr 1.1A – 1.9A do SWZ – formularze asortymentowo cenowe, 2) Załączniki nr 7.1. – 7.9. do SWZ – szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, 3) Załącznik nr 6 do SWZ – projektowane postanowienia umowy ramowej.
Vorherige Bekanntmachung: 450161-2026
Interne Kennung: DZP3.1.1.PN.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Dostawa napojów bezalkoholowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Interne Kennung: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa alkoholu oraz likierów na bazie alkoholu na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Interne Kennung: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15910000 Destillierte alkoholische Getränke, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15911100 Spirituosen, 15911200 Liköre