568581-2026 - Ergebnis
Rumänien – Papiersanitärartikel – Hartie igienica/prosoape pentru dispensere si detergent automat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hartie igienica/prosoape pentru dispensere si detergent automat
Beschreibung: Hartie igienica/prosoape pentru dispensere si detergent automat conform caiet de sarcini atasat. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita pentru depunerea ofertelor conform art. 160-161 alin. 2 din Legea nr. 98/2016. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18.
Interne Kennung: 45410922025-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rola prosoape hartie
Beschreibung: cantitate min AC 1500 role, cant max AC 40000 role, cant min cs 1000 role, cant max cs 3000 role
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Rola hartie igienica
Beschreibung: cantitate min AC 1000 role, cant max AC 25000 , cant min cs 1000 role, cant max cs 3000 role
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Detergent automat
Beschreibung: cantitate min AC 300 KG, cant max AC 7500 kg, cant min cs 300 kg, cant max cs 600kg
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39831240 Putzmittel