568596-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa mebli niemedycznych w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli niemedycznych w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie”
BeschreibungDostawa mebli niemedycznych w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie” finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i zwiększania odporności (KPO) w zakresie inwestycji D3.1.1 Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu; umowa o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem nr KPOD.07.07-IW.07-0315/24 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera formularz oferty-formularz cenowy. 4. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia posiadał wszelkie wymagane prawem dopuszczenia do stosowania, pozwolenia, atesty, certyfikaty. 5. Meble stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe, tzn. nieużywane przed dniem dostawy, niepochodzące z ekspozycji oraz niewystawiane na prezentacjach i imprezach targowych, ani okazywane w podobny sposób. 6. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisane w niniejszej SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa mebli niemedycznych w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
BeschreibungDostawa mebli niemedycznych w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie” finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i zwiększania odporności (KPO) w zakresie inwestycji D3.1.1 Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu; umowa o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem nr KPOD.07.07-IW.07-0315/24