See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup biletów na mecz piłki nożnej rozgrywany na PGE Narodowym w Warszawie pomiędzy Reprezentacjami Polski i Nigerii, którego organizatorem jest PZPN
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup biletów VIP na mecz pomiędzy Reprezentacjami Polski - Nigerii, który zostanie rozegrany w dniu 3 czerwca 2026 r. na PGE Narodowym w Warszawie. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający zakupi bilety w poniżej wskazanych kategoriach: 1) bilety do Lóż VIP na mecz Polska – Nigeria dla stałych najemców lóż VIP, 2) bilety do Lóż VIP na mecz Polska – Nigeria dla klientów jednorazowych lub posiadających pakiet eventów, 3) bilety GOLD na mecz Polska – Nigeria dla klientów jednorazowych.
Interne Kennung: WZ/V/29/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22459000 Tickets
5. Los
Los: LOT-0001