See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Bolesław w latach 2025-2029
Beschreibung: Celem wykonania przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi, polegającej na: 1) Prowadzeniu obsługi urządzeń oświetleniowych w sposób zapewniający sprawność techniczną zgodnie z aktualnym poziomem wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami prawa oraz w zakresie wynikającym z Załącznika nr 1. 2) Świadczeniu usługi oświetlenia ulicznego umożliwiającej zmniejszenie zużycia energii elektrycznej o co najmniej 50% w skali roku w stosunku do zużycia energii z 2024 roku. W przypadku wystąpienia opłat za energię bierną, Wykonawca na własny koszt wykona stosowne prace w celu zlikwidowania występujących opłat w terminie do 1 miesiąca od stwierdzenia faktu wystąpienia opłat za energię bierną. 3) Dostarczeniu do dnia 31 stycznia każdego roku obowiązywania umowy zestawienia – raportu zużycia energii elektrycznej (w kWh) za poprzedni rok kalendarzowy celem spełnienia obowiązku wynikającego z pkt. 2. Weryfikacja zmniejszenia zużycia energii elektrycznej następować będzie corocznie w I kwartale roku począwszy od 2027r. 4) Całodobowej ciągłej obsłudze za pośrednictwem właściwych komórek organizacyjnych umożliwiającej zgłaszanie reklamacji i informacji o nieprawidłowym działaniu infrastruktury oświetleniowej przez 7 dni tygodnia i 24 godziny na dobę. 5) Bezzwłocznym podejmowaniu działań interwencyjnych (zabezpieczających) w sytuacjach wyjątkowych, takich jak: a) kolizja drogowa w wyniku której uszkodzeniu uległa infrastruktura oświetleniowa, b) stan infrastruktury oświetleniowej stwarzający zagrożenie dla otoczenia, c) niesprawność fragmentów infrastruktury oświetleniowej stanowiących obszar zasilania stacji transformatorowej SN/nN. 6) Usuwaniu zgłoszonych usterek i niesprawności pojedynczych punktów świetlnych w czasie od stwierdzenia przez Wykonawcę lub skutecznego zgłoszenia przez Zamawiającego, liczonym w sposób następujący: a) 72 godziny w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt, b) 96 godzin liczonych od początku pierwszego dnia powszedniego po dniu ustawowo wolnym od pracy w przypadkach, gdy zgłoszenie nastąpiło w dniu poprzedzającym dzień wolny lub w dniu wolnym. 7) Przez skuteczne zawiadomienie o niesprawności punktu świetlnego strony rozumieć będą: a) Zawiadomienie telefoniczne: całodobowy telefon Pogotowia Energetycznego, tel. 991 b) Zawiadomienie poprzez formularz przeznaczony do zgłaszania usterek, zamieszczony na stronie internetowej TAURON Dystrybucja S.A. c) Zawiadomienie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: tnt.oswietlenie.obd@tauron.pl 8) Usuwaniu na własny koszt, usterek infrastruktury oświetleniowej powstałych wskutek kolizji drogowych oraz działań żywiołów. 9) Zawiadomienia Zamawiającego o awariach infrastruktury oświetleniowej, których usunięcie w terminach określonych w § 3 pkt 6 jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy. 10) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania drogą mailową Zamawiającego o usunięciu zgłoszonych usterek i niesprawności.
Vorherige Bekanntmachung: 479368-2025
Interne Kennung: IR.271.3.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001