2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersysteem gemeentelijke subsidies
Beschreibung: De opdracht betreft een dienst in de vorm van het leveren, implementeren en onderhouden van een digitaal subsidiebeheersysteem voor de gemeente Midden-Groningen. Het systeem dient de gemeentelijke processen rondom subsidieverstrekking integraal te ondersteunen, waaronder het aanvragen, beoordelen, verlenen, beheren, monitoren, vaststellen en rapporteren van subsidies. Zie Offerteaanvraag.
Interne Kennung: TN-600060
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Offerteaanvraag.