See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG ODBIORU, TRANSPORTU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY TRZCIŃSKO-ZDRÓJ
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w całym okresie realizacji zamówienia w szczególności: -odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, -odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, oraz od właścicieli działek wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, -odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze sklepów wielkopowierzchniowych (Biedronka ul. Dworcowa 20 A, 74-510 Trzcińsko-Zdrój, Dino ul. Ceglana 1, 74-510 Trzcińsko-Zdrój, Dino Góralice 11a, 74-510 Trzcińsko-Zdrój), -odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), -wyposażenie nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne oraz nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, w worki do gromadzenia odpadów komunalnych (zebranych w sposób selektywny);
Vorherige Bekanntmachung: 466557-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w całym okresie realizacji zamówienia w szczególności: - odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, -odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, oraz od właścicieli działek wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, -odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze sklepów wielkopowierzchniowych (Biedronka ul. Dworcowa 20 A, 74-510 Trzcińsko-Zdrój, Dino ul. Ceglana 1, 74-510 Trzcińsko-Zdrój, Dino Góralice 11a, 74-510 Trzcińsko-Zdrój), -odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), -wyposażenie nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne oraz nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, w worki do gromadzenia odpadów komunalnych (zebranych w sposób selektywny);