568649-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 – cz. od I do XV. cz. VIII, Aneks nr 5
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 – cz. od I do XV. cz. VIII, Aneks nr 5
BeschreibungCzęść VIII- obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: Wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” oraz udzieleniu co najmniej 18 Jednostkowych Małych Pożyczek Inwestycyjnych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna” Z Wkładu Funduszu Funduszy wniesionego do Instrumentu Finansowego przez Zamawiającego w łącznej wysokości 9 000 000 PLN, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 15 % wartości Jednostkowych Pożyczek, zgodnie z pkt. II.2 Załącznika nr 2 do Wniosku o uruchomienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego). Co najmniej 40 % Limitu Pożyczki Inwestycyjnej powinno zostać wypłacone na rzecz Ostatecznych Odbiorców przed upływem połowy Okresu Budowy Portfela;
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mała Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 – cz. od I do XV. cz. VIII