568654-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Vybavení odborných učeben na SGMO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení odborných učeben na SGMO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace/ zapojení různého druhu vybavení pro odborné učebny zadavatele, které budou sloužit k výuce studijního oboru „Jevištní technolog“. Podrobné informace jsou k dispozici v příslušných přílohách (technických specifikacích pro jednotlivé části veřejné zakázky) zadávací dokumentace. Tato veřejná zakázka je rozdělena na devět částí, přičemž části I. a VII.-IX. byly vyčleněny k zadání jiným způsobem v souladu s § 18 odst. 3 zákona. Zadavatel neomezuje počet částí, do nichž mohou jednotliví účastníci podat nabídku. Části zakázky zadávané v tomto zadávacím řízení: Část II – IT vybavení Část III - Osvětlení Část IV - Video technika Část V - Zvuková technika Část VI - Jevištní technologie Tato zakázka je součástí projektu „Vybavení odborných učeben na SGMO“, reg. číslo projektu CZ.06.04.01/00/22_042/0008750. Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu 2021–2027 (výzva č. 42 – Střední školy) a ze zdrojů zadavatele.
Interne KennungVybavení odborných učeben na SGMO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien
5. Los
LosLOT-0007
TitelČást V - Zvuková technika
BeschreibungPředmětem plnění této části je dodání zvukové techniky do místa plnění. Detailní specifikace jednotlivých položek je součástí příslušného souboru v Příloze č. 4 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Tento soubor zároveň může sloužit jako podklad k sestavení položkového rozpočtu. Zadavatel požaduje, aby položkový rozpočet s uvedením konkrétních nabízených výrobků a jejich jednotkové i celkové ceny (celková cena bude uvedena bez DPH i včetně DPH) byl součástí nabídky uchazeče o tuto část veřejné zakázky. Položkový rozpočet bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne KennungČást V - Zvuková technika
Haupteinstufung (cpv): 32342400 Akustische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32420000 Netzausrüstung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
LosLOT-0008
TitelČást VI - Jevištní technologie
BeschreibungPředmětem plnění této části je dodání jevištní technologie a její instalace a zprovoznění v místě plnění. Detailní specifikace jednotlivých položek je součástí příslušných souborů v Příloze č. 4 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Pro tuto část veřejné zakázky je zpracováno schéma pro instalaci technologie. Slepý rozpočet pro tuto část je přímo použitelný. Zadavatel požaduje, aby položkový rozpočet s uvedením konkrétních nabízených výrobků a jejich jednotkové i celkové ceny (celková cena bude uvedena bez DPH i včetně DPH) byl součástí nabídky uchazeče o tuto část veřejné zakázky. Položkový rozpočet bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne KennungČást VI - Jevištní technologie
Haupteinstufung (cpv): 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39500000 Textilwaren, 44212320 Diverse Konstruktionen, 42416100 Aufzüge, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
LosLOT-0006
TitelČást IV - Video technika
BeschreibungPředmětem plnění této části je dodání IT vybavení do místa plnění. Detailní specifikace jednotlivých položek je součástí příslušného souboru v Příloze č. 4 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Tento soubor zároveň může sloužit jako podklad k sestavení položkového rozpočtu. Zadavatel požaduje, aby položkový rozpočet s uvedením konkrétních nabízených výrobků a jejich jednotkové i celkové ceny (celková cena bude uvedena bez DPH i včetně DPH) byl součástí nabídky uchazeče o tuto část veřejné zakázky. Položkový rozpočet bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne KennungČást IV - Video technika
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32420000 Netzausrüstung, 30231300 Bildschirme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
LosLOT-0005
TitelČást III - Osvětlení
BeschreibungPředmětem plnění této části je dodání osvětlovací techniky do místa plnění. Detailní specifikace jednotlivých položek je součástí příslušného souboru v Příloze č. 4 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Tento soubor zároveň může sloužit jako podklad k sestavení položkového rozpočtu. Zadavatel požaduje, aby položkový rozpočet s uvedením konkrétních nabízených výrobků a jejich jednotkové i celkové ceny (celková cena bude uvedena bez DPH i včetně DPH) byl součástí nabídky uchazeče o tuto část veřejné zakázky. Položkový rozpočet bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne KennungČást III - Osvětlení
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 32420000 Netzausrüstung, 30231300 Bildschirme
LosLOT-0001
TitelČást II - IT vybavení
Interne KennungČást II - IT vybavení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30213200 Tablettcomputer, 32420000 Netzausrüstung